Kamenice - 11. 5. 2013

Jan Pech - rozdělovač
Radek Vopálenský - P. proud
Vojta Toman - L. proud

Již podesáté v řadě jsme vyjeli do Kamenice u Jihlavy na Memoriál dr. Arnošta Káby. Počasí nám moc nepřálo, většinu odpoledne propršelo.

Kluci B nedali první útok, takže měli NP, Honza na rozdělovači to odnesl zraněnou nohou.

Kluci A dokončili s časem 20,12 a byli tak po prvním kole na 1. místě.

Nám se útok povedl za 23,55 a taky jsme byly na 1. místě.

Do druhého kola s místní úpravou nakonec postoupila všechna družstva mužů i žen. Úprava spočívala v tom, že dva členové družstva po výstřelu startéra vyrazili na chůdách k základně, které se museli chůdou dotknout, potom teprve druhý rozhodčí odstartoval zbytek družstva a mohlo se vystartovat k útoku na 2B.

Naše béčko si vedlo bravurně až do chvíle, kdy se nám svléklo béčko na mašině z koncovky. Nestihli srazit terč. Na chůdách šel Vojta s Radkem.

Áčko se taky snažilo, ale zdálo se, že mašina všelijak poškytávala a podivně to tlačilo. Výsledný čas 33,17 a ve finále 2. místo. Na chůdy se postavil Honza s Lukášem.

U nás se na chůdách proběhla Bára s Katkou. S výsledkem jsme byly spokojené36,83 a ve finále 1. místo.

Kluci si odvezli poukázku na soudek piva, my uzenou kýtu a společně mnoho dalších věcných cen. Opět se nezapomnělo ani na tradiční "výborný kamenický chleba".

Album fotek

Videa: