Kosová Petra
100 m s přkážkami Útok
Vacková Iva
Vacková Iva

Na trénování na krajskou soutěž jsme měli celkem asi 14 dní, trénovaly jsme především útok s mašinou v klidu a běh na 100 m s překážkami. Na kraj jsme vyrazili naší troskou a trenda vezl mašinu za autem.

Nejprve se běžela štafeta 4x100 metrů. Obě štafety dokončily, první s časem 87 a druhá 82 což je ještě lepší čas než letos na okrese. Pro nás to byl docela úspěch ale v porovnání s ostatními družstvy, která měla čas 71 - 76 vteřin to stačilo na páté místo.

Sto metrů s překážkami nás běželo 7, měli jsme jednu diskvalifikaci, takže po prvních pokusech jsme měli akorát 6 platných časů, což by stačilo. Využili jsme ještě druhého pokusu ale už to moc nepomohlo. Naše časy byly 24 - 28 vteřin. Pro nás celkem úspěch ale časy nejlepších z jiných družstev byly 20 - 22 vteřin. Takže po součtu nejlepších 6 časů jsme měly na předposlední 4 družstvo ztrátu 27 vteřin, což se už na útoku dalo těžko nahnat.

Na útok jsme nastoupily jako první, chvátali jsme ještě na soutěž na Bílý Kámen. Útok se nám nepovedl, nepodařilo se připojit rozdělovač. Museli jsme vypnout mašinu, holky dotahaly ty hadice plné vody, kam patřily a dokončily jsme s časem 1 minuta 45 vteřin. Naštěstí jsme to stihly do 2 minutového limitu, takže pokus byl platný. Po nás šla na útok Česká Bělá, těm se to povedlo a po nich Počátky. Počátky převrátily mašinu, takže neměly platný pokus, čímž jsme se k naší radosti posunuly na 4 místo.

Potom už jsme naskákaly do trosky a uháněly na Bílý Kámen, kde jsme měly domluveno, že na nás počkají. Taky tam čekali naši kluci na stříkačku, kterou jsme jim měli přivézt.

20. 8. 2005 - Krajské kolo SH ČMS - Petrovice - 100 m překážky - Petra Nečadová
20. 8. 2005 - Krajské kolo SH ČMS - Petrovice - 100 m překážky - Markéta Křížková
20. 8. 2005 - Krajské kolo SH ČMS - Petrovice - 100 m překážky - Martina Vítková